Szanowni Państwo,

OLIVER’S Petfood, duński producent wysokojakościowych karm dla psów i kotów zaprasza do współpracy i skorzystania z przygotowanej dla Państwa oferty.

Firma OLIVER’S Petfood na skandynawskim rynku obecna jest od 1998 roku jako wiodący dostawca karm dla hodowców i właścicieli psów w Dani, Szwecji, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością oraz opinią firmy, która na pierwszym miejscu stawia jakość i troskę o zdrowie i kondycję Waszych pupili.

Zapraszamy do zapoznania się z wyborem karm z linii OLIVER’S CLASSIC oraz OLIVER’S GRAIN FREE .

W asortymencie proponujemy również szeroki wybór gryzaków i smakołyków.

Dla hodowców prowadzących hodowle zarejestrowane w ZKwP/FCI przygotowane mamy specjalne oferty cenowe na karmy OLIVER’S Petfood oraz liczne upominki oraz wyprawki dla szczeniąt ( Puppy Box) w czterech różnych wariantach:

PUPPY BOX OLIVER’S Start Classic

PUPPY BOX OLIVER’S Start Large Breed Classic,

PUPPY BOX OLIVER’S Start Grain Free

PUPPY BOX OLIVER’S Start Large Breed Grain Free

 

Hodowca po wypełnieniu i przesłaniu do OLIVER’S Petfood, reprezentowanego w Polsce przez Tensor Consulting, formularza rejestracyjnego otrzyma cennik dla hodowców i  będzie mógł dokonywać zakupów karm wg przedstawionej oferty. Nie żądamy wyłączności.

Hodowca jest zobowiązany przed pierwszym zakupem do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Hodowca powinien zgłosić zapotrzebowanie na wybrane wyprawki dla szczeniąt najpóźniej na 30 dni przed wydaniem ich do nowych domów.

Hodowca po wydaniu szczeniąt jest zobowiązany do przekazania OLIVER’S wypełnionego formularza dot. wydanych wyprawek.

Zainteresowanych hodowców prosimy o telefon 516 812 682 lub kontakt mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy !

Zespół OLIVER’S Petfood