EQDOGZ dumą prezentujemy Państwu markę EQDOG – nowe technologie, materiały i innowacyjne rozwiązania niespotykane dotąd w ofercie akcesoriów dla psów.

Szanujemy nasze psy i dostrzegamy w nich towarzyszy codziennego życia. Wspierają nas, chronią i po prostu z nami są – chcemy, by dzięki produktom EQDOG mogły prowadzić bezpieczne i aktywne życie przy Twoim boku. Celem EQDOG jest tworzenie nowoczesnych, dobrze zaprojektowanych, komfortowych i dobrze wyglądających akcesoriów dla psów.

 

Motto EQDOG to: Wear it, Live it, Love it!

 

Są osoby, które uśmiechają sie pod nosem widząc psy w psim obuwiu. Na pierwszy rzut oka to zabawny widok, ale pomyśl o psach o wrażliwych opuszkach, o skłonnościach do kontaktowych zapaleń skóry, psach ze zranieniami, zaburzeniami szkieletowo-mieśniowymi, dysplazją. Przypomnij sobie oblodzone lub posypane solą chodniki, trudne, pokryte skałami przejścia i ścieżki w czasie waszych wędrówek. Dlatego powstały AllSeason Paws Shoes EQDOG –Twój pies bardzo szybko pozna ich zalety i przyzwyczai się do ich noszenia.

Wiele psów uwielbia wodę. Pływanie, aportowanie, skoki. A co z ich bezpieczeństwem? Pływanie jest bardzo wyczerpujące dla psów a niestety nie potrafią one oceniać i szacować swoich możliwości. 5 minut pływania może być tak męczące jak 5 km biegania. Kapoki zapewniają Twojemu psu wsparcie i poczucie bezpieczeństwa w chwilach niespodziewanego zachłyśnięcia się wodą, napotkania podwodnej przeszkody czy utraty sił. Dzięki kamizelce ratunkowej łatwiej i szybciej jesteś w stanie wyjąć też psa z wody. Zapewnij swojemu psu beztroską wodną zabawę z kapokami EQDOG!

Smycz czy obroża? Wierzymy, że oba rozwiązania są dobre, w zależności od psa i jego aktywności. Dla sportów w których występuje element ciągnięcia – polecamy szelki. Psom małych ras i delikatnych ras miniaturowych również polecamy szelki by ochronić wrażliwy szyjny odcinek kręgosłupa. Psom z krótką kufą zalecamy szelki by zmniejszyć ryzyko wystąpienia zaburzeń oddechowych i nie wywoływać nadmiernego ucisku na tchawicę. Dobrze zaprojektowane szelki zalecamy starszym psom. Dzięki uchwytom w szelkach EQDOG możemy pomóc mniej sprawnemu psu pokonać schody, wstać, ominąć przeszkodę. Chcąc zapewnić swojemu psu komfort – wybierz lekkie, doskonale zaprojektowane, zapewniające cyrkulację powietrza szelki EQDOG.

Wszystkie artykuły z asortymentu EQDOG są dostępne w sklepie PSIESMAKI.COM.