Małymi kroczkami zbliżamy się do wiosny i coraz dłuższych dni. Ciągle jednak zmrok zapada dość szybko. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i psu. Zestaw światełek Orbiloc The Safety Light K9 Active Pack jest idealnym rozwiązaniem na Wasze wspólne, bezpieczne treningi i spacery. Zestaw Orbiloc K9 Active Pack jest dla tych, którzy uwielbiają spędzać aktywnie czas ze swoim psem.Podwójne opakowanie składa się z Orbiloc Dog Dual w kolorze bursztynowym i Orbiloc Run Dual w kolorze DARK, dzięki czemu Ty i Twój pies jesteście widoczni podczas wspólnego spaceru czy treningu.

Zestaw K9 Active jest idealny na przykład do wspólnego biegania, spacerowania, jazdy na rowerze lub pływania.

Światełka dla psa i do biegania są widoczne do 5 km, mają żywotność baterii od 100 do 250h i ważą odpowiednio tylko 25 i 34 g wraz z akcesoriami.

Światełka Orbiloc Dog Dual Safety Light posiadają dwa tryby świecenia - ciągły i łagodnie pulsujący, co zapewnia, że zarówno Ty jak i Twój pies jesteście widoczni dla innych z odległości do 5 kilometrów, w ciemności, we mgle czy na drodze.

Lampki są projektowane i produkowane we własnej fabryce Orbiloc w Danii. Dlatego możesz oczekiwać, że otrzymasz produkt wysokiej jakości.

Elementy zestawu:

  • Latarka dla psa zawiera regulowany uchwyt Orbiloc Quick Mount, który jest doskonałym uchwytem dla większości dostępnych na rynku obroży i uprzęży dla psów.
  • 4 otwory regulacyjne w pasku umożliwiają przymocowanie latarki do obroży lub szelek psa w celu optymalnego zamocowania.
  • Światło do jazdy zawiera klips Orbiloc i opaskę na ramię. Dzięki klipsowi Orbiloc możesz zamontować latarkę bezpośrednio na spodniach, kurtce do biegania lub dołączonej opasce Orbiloc Armband.
  • Opaska Orbiloc Armband ma regulowany rozmiar (24–40 cm) i jest wygodna do noszenia na ramieniu lub nodze. Wykonana jest z neoprenu, dzięki czemu jest rozciągliwa, oddychająca i można ją prać.

 

 

#bezpiecznytrening #biegzpsemwnocy #spacerzpsempozmroku #bieganiezpsem #biegzpsempozmroku #jazdanarowerzezpsem
#orbiloc #orbilocsafetylight

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook