Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom_1Cieszymy się, że nasze karmy OLIVERS  służą wszystkim psom, nawet tym pracującym. Z dumą chwalimy się współpracą  ze Stowarzyszeniem Zwierzęta Ludziom -  organizacją, która przy wsparciu wyszkolonych psów terapeutycznych niesie pomoc potrzebującym.

Psy pracujące w terapii są poddawane specjalistycznym szkoleniom, które mają za zadanie przygotować je do pracy w trudnych warunkach.

Psy terapeutyczne ze Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom spotkać można m.in. w takich placówkach jak:

 

  • Centrum Zdrowia Dziecka gdzie psy regularnie odwiedzają dzieci na oddziale onkologicznym
  • Klinika Budzik gdzie psy wspierają terapię dzieci będących w śpiączce
  • Centrum Alzheimera gdzie psy pomagają seniorom w rehabilitacji i opóźnieniu procesu postępowania choroby
  • Środowiskowym Domu Samopomocy gdzie osobom z zaburzeniami psychicznymi psy niosą radość i motywują do podejmowania aktywności
  • Liczne szkoły podstawowe i przedszkola gdzie psy pomagają w edukacji dzieci.

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom_2Są to tylko nieliczne placówki gdzie można spotkać psy pracujące w służbie człowiekowi.

Nasza PSIESMAKI.COM dzięki zaangażowaniu firmy OLIVERS Petfood  wspiera żywienie i szkolenie psów pracujących z czego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy również za zaufanie okazane nam przez przewodników, którzy wraz ze swoimi psami niosą wiele radości i uśmiechów odwiedzając osoby potrzebujące.

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom_3Życzymy wiele wytrwałości i energii do kontynuowania misji jaką niewątpliwie jest praca na rzecz drugiego człowieka w asyście czworonożnego merdającego ogona.

Więcej o działaniach Stowarzyszenia przeczytacie na ich stronie www.zwierzetaludziom.pl lub FB. Zachęcamy też do wsparcia tej organizacji życzliwą darowizną lub wpłatą 1% przy rocznym rozliczeniu PIT.

Zespół PSIESMAKI.COM/Olivers

Autor: Jakub Farkowski

 

 

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook