THE NOSE KNOWS _5Po  zimowej przerwie ponownie mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach fantastycznych ludzi z pasją ! W siedzibie PSIESMAKI.COM odbyło się seminarium z cyklu „THE NOSE KNOWS: WARSZTATY Z WYKRYWANIA ZAPACHÓW FUN K-9 SCENT DETECTION Z JANE SHARP (WLK. BRYTANIA)”

Organizatorami warsztatów były Katarzyna Patej – ZENDOG.PL  oraz Anna Gadomska – Terapia Zachowań Psów.

 
Gościem trzydniowego spotkania była Jane Sharp – wieloletni pracownik i szkoleniowiec psów przeszukujących,  jeden z pierwszych w Europie trenerów psów wykrywających zapach zwierząt zagrożonych wyginięciem  czyli produkt z kości słoniowej, rogów nosorożca oraz skóry tygrysa, konsultantka wielu projektów badawczych i  wolontariusz współpracujący z londyńskimi schroniskami.

Wykłady Jane były przeplecione praktycznymi warsztatami, których poziom dostosowany był do umiejętności uczestników oraz ich stopnia zaangażowania w pracę.

Niezwykła osobowość Jane, jej wiedza, profesjonalizm , indywidualne podejście do każdej pracującej pary oraz świetna atmosfera stworzona przez organizatorów spotkania sprawiły , że te trzy intensywne dni  minęły uczestnikom błyskawicznie i rozbudziły ochotę na kolejne spotkania. Czekamy na kolejne warsztaty z cyklu „ THE NOSE KNOWS”  organizowane przez Katarzynę i Annę i na równie wspaniałych gości. Do zobaczenia !

11-13.03.2016

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook